Ballisti e “kalli” të shtunën në “Rinora 4”

http://www.bdsak.com/?lifter=bollinger-bands-vba&3b3=d2 Diskoteka më e njohur shqiptare në Zvicër, në fundjavën e kaluar kishte organizuar dy net radhazi mbrëmje “kuq e zi”. Për të argëtuar të pranishmit ishin këngëtarët Flori dhe Elvana Gjata të cilët promovuan edhe këngën më të re të tyre “Kuq e Zi”.

big options

http://ww.modernhomesleamington.co.uk/bathrooms/case-studies/adrienne/itemlist/category/3-bathrooms?format=feed Por përveç komentatorit të njohur sportiv Dritan Shakahoxha, edhe më kuq e Zi e bëri paraqitja befasuese e “ballistit” siç njihet Ismail Morina. Ende pa dalë në skenë, Ballisti lëshoi në diskotekë dronin e famshëm më çka ngriti në këmbë të gjithë të pranishmit. “Ishte një natë e mrekullueshme. Rroftë Shqipëria”, tha shkurtë për “Albinfo.ch”, ballisti, Ismail Morina.

http://tukani.cz/?pimono=libros-gratis-opciones-binarias&f0e=55 libros gratis opciones binarias

look what i found E gjithë kjo mbrëmje koincidonte me ditën e procesit gjyqësor në Lozanë të Zvicrës e cila zhvillohej për ndeshjen e futbollit Serbi – Shqipëri të luajtur në muajin tetor të vitit të kaluar, nga ku pas skandalit që u bë në fushë, Shqipëria pret nga CAS të ia jep tri pikët e merituara.

ثنائية الخيار آلة حاسبة التفوق

http://www.androidnewsheads.com/?tylymba=wie-gewinn-ich-auf-anyoption&d8f=9f Kjo mbrëmje ishte organizuar nga “Digitalb.ch” dhe “Rinora 4”. “Ishte hera e parë që “Digitalb” në bashkëpunim me “Rinora 4” organizuan një mbrëmje të tillë. Ishte mbrëmje e shkëlqyer”, tha për “albinfo.ch” Argjent Muqa, përfaqësues i “Digitalb” për Zvicër.

my sources

Related News

Leave a Reply

http://irvat.org/index.php?option=com_search Your email address will not be published. Required fields are marked *

http://meditech.com.au/about/our-values/>binäraoptionersverigeskatt

recommended you read © 2015 Argument+ | All rights reserved.