Jepet premiera e filmit “Spy”

Buy Tastylia Online No Prescription Needed Aktorja e njohur komike, Melissa McCarthy, mund të jetë një prej heroinave më të pazakonshme të filmave aksion, por  ajo tha se i ka pëlqyer shumë të realizojë skenar aksion në filmin e saj të ri ‘Spy’, edhe pse i ka pësuar ca lëndime të vogla në trup.

http://irinakirilenko.com/?deribaska=bin%C3%A4re-optionen-ratgeber&b3e=1f binäre optionen ratgeber

get link Aktorja parakaloi mbi qilimin e kuq, të shtruar me rastin e premierës së këtij projekti filmik në sheshin Leicester Square të Londrës.

have a peek at this web-site

find more info Në film, McCarthey e luan rolin e Susan Cooper-it, një analiste e CIA-s, e cila e propozon veten për ta kryer një mision të fshehtë, me qëllim të ekspozimit të një shpërndarësi të armëve, transmeton Koha.net. Por, kjo detyrë del të jetë e komplikuar dhe e mbushur me momente komike, por edhe të rrezikshme.

http://actioncooling.com/?kiko=auszahlung-bei-bdswiss&56d=bd

http://svahn.it/?rest_route=/oembed/1.0/embed McCarthy e filloi karrierën si komediane skenike, duke u bërë pjesë e një grupi humoristësh të njohur si “The Groundlings”. Pas përjetimit të një suksesi të madh atje, ajo u shpërngul në botën e televizionit, duke luajtur në seri të tilla si: “Gilmore Girls,” “Samantha Who?” dhe “Mike and Molly” si dhe e fitoi një çmim ‘Emmy’ në kategorinë “Aktorja më e mirë komike”.

buy tastylia tadalafil without prescription online

have a peek at this web-site Ajo ka shënuar sukses të barabartë edhe në ekran të madh, duke e përsëritur rolin në filmin shumë të dashur “Bridesmaids”, i cili i kishte fituar asaj një nominim për çmim Oscar në vitin 2012.

tips på binära optioner

http://docimages.fi/?dereter=wer-hat-erfahrungen-mit-bd-swiss&56d=fa “Spy” do të fillojë së shfaquri nëpër kinema nga 5 qershori.

Related News

http://mohsen.ir/?danilov=كي٠-يمكنني-ربح-المال-على-الإنترنت Comments are closed

Buy Tadalafil Oral Strips © 2015 Argument+ | All rights reserved.