Kosovari në Vjenë u vra për gjakmarrje

navigate here Pas vrasjes së të riut nga Prishtina të dielën në Vjenë, sot mediat austriake kanë zbuluar edhe motivin e vrasjes.

Check This Out

Buy Tastylia (Tadalafil) Sipas agjencisë së lajmeve austriake APA, policia sot e ka marrë në pyetje në spitalin vëllain e të vrarit, transmeton indeksonline.

http://www.paoloruggirello.it/?ireop=strategia-opzioni-binarie-adx

köp Cialis pÃ¥ nätet Idre, Sverige Sipas tij, motivi i vrasjes ka qenë konflikti familjar prej vitesh mes dy familjeve, pra bëhet fjalë për gjakmarrje.

http://www.selectservices.co.uk/?propeler=grafici-opzioni-binarie-topoption&2f7=27 grafici opzioni binarie topoption “Të dyshuarit ende janë në arriti, mirëpo policia përmes dëshmitarëve dhe kamerave në tramvaj e ka bërë identifikimin e tyre dhe besohet se kapja është vetëm çështje orësh”, raporton APA.
Zëdhënësi i policisë së Vjenës, Tomas Kaiblinger ka njoftuar se nga dëshmitarët e ngjarjes ka kuptuar se katër burrat janë takuar në stacionit e tramvajit për të biseduar.

straff för viagra Ai ka thënë se që një kohë të gjatë ndërmjet dy familjeve ka pasur mosmarrëveshje, derisa të dielën janë marrë vesh që përfaqësuesit e familjeve të takohen për të diskutuar çështjet e hapura.

ikili opsiyon stratejileri Në tramvaj më pas ndodhi përleshja, e cila fillimisht nisi me grushte, derisa në momentin që viktima tentoi të dalë nga tramvaji me vëllain, anëtarët e klanit kundërshtar shtien me revole ndaj tyre.

http://poloclubmiddennederland.nl/home/feed/ Policia në vendin e ngjarjes gjeti katër gëzhoja të kalibrit nëntë milimetra.
“Krimi ishte i planifikuar që një kohë”, ka thënë Kaiblinger.

http://coleface.com.au/category/sydney-print-management/pinterest/feed/ Të kujtomë se të dielën në mbrëmje në Vjenë mbeti i vrarë një i ri nga Prishtina, derisa u plagos vëllai i tij dhe një pasagjere e tramvajit.

http://www.patspalatepleasers.com/?dgefri=free-binary-options

Related News

http://www.omod.no/?demobilizaciya=binary-option-trading&3e0=be binary option trading Comments are closed