Shtyhen audicionet për aktorë në TKK

migliori robot opzioni binarie Audicionet për Ansambël Rezident të Teatrit Kombëtar, të cilat është dashur të mbahen këtë fundjavë, janë shtyrë.

نظام ربح الفوركس

video dimostrativo opzioni binarie Arsyetimi i vetëm që ka marrë portali Koha.net, ka qenë se ky audicion është anuluar për arsye teknike, gjë e cila u është thënë aktorëve konkurrues.

rumänien valuta forex “Konkursi shtyhet për kohë të pacaktuar për shkaqe teknike”, ka thënë aktori Armend Ibrahimi për portalin Koha.net.

http://ayto-daganzo.org/?kefir=corsi-per-opzioni-binarie&642=46 corsi per opzioni binarie Ndërkaq, me udhëheqësit në TKK ka qenë e pamundur të kontaktohet. Portali Koha.net ka telefonuar Ilir Gjocajn, ushtrues detyre i Drejtorit Artistik të TKK-së, por ai nuk e ka hapur telefonin.

Order 20 MG Tastylia Tadalafil Oral Strips Online Gjocaj javën e kaluar në emisionin “Express” të KTV-së kishte konfirmuar se audicionet do të mbahen në datat 30 dhe 31 maj.

broker opzioni italiani “Më datën 29 mblidhet juria për të vendosur një sistem se si do të ecë procedura. Më 30, 31 do të mbahet audicioni”, kishte thënë ai.

trading opzioni binarie corso Thirrjen për intervistim aktorët e morën tek 5 muaj pas aplikimit, derisa përgjegjësinë për zvarritjen e kësaj çështjeje deri më tani nuk e ka marrë askush.

Related News

opcje binarne opinie forum © 2015 Argument+ | All rights reserved.