Veliu: Kundërkandidatët e Mustafës, të padenjë për kreun e LDK-së

http://www.shyamtelecom.com/?siterko=rischio-opzioni-binarie-con-bande-di-bollinger-60-sec&51a=18 Zgjedhjet brenda partisë së Ibrahim Rugovës, e gara për te parin e LDK-së ne prag të kuvendit zgjedhor po bëhet e nxehtë.

Homepage

source url Deri tash, 3 kandidatë e kanë bërë publike se e synojnë kreun e LDK-së, Isa Mustafa, Vjosa Osmani e Lutfi Haziri, e kësaj pritet t’i bashkohet edhe ish-kryetari Fatmir Sejdiu.

http://www.sugaredstyle.com.au/?seltork=Online-money-scams-that-work-make-easy&2a0=cf

my response Në këtë garë kryeministri e kryetari aktual i partisë së dytë në vend, pritet me u përball me 3 kundër kandidatë. E kjo është hera e parë, që ulësen e te parit te Lidhjes Demokratike e pretendojnë më shumë se dy kandidatë.

check my blog Me të njëjtën bindje foli për Televizionin Rrokum edhe nënkryetari i Lidhjes Demokratike, Agim Veliu.

http://big-balloon.nl/wedstrijden/?wc-ajax=get_refreshed_fragments Sipas Veliut, “kundërkandidatët e Mustafës janë të pa denjë për këtë garë”. Derisa ai është skeptik se Lutfi Haziri “ka për të kandiduar, femra e parë që e synon timon e LDK-së, Vjosa Osmanin e quan të papjekur”.

http://logansquarebeerfestival.com/can-i-buy-viagra/ Kandidaturat e shumta shfaqin pakënaqësinë ndaj kryetarit Isa Mustafa. Kështu mendon Petrit Zogaj nga Lëvizja ‘Fol’.

opciones financieras desventajas Por, sipas tij, “asnjëri nuk ja rrezikon pozitën e të parit në partisë, kryeministrit aktual”.

http://dklokator.pl/?oljade=binäre-optionen-trading-roboter Lidhja Demokratike e Kosovës, me 30 maj pritet me e mbajë Kuvendin e VIII zgjedhor, ku pritet me u zgjedh kryetari dhe kryesia e kësaj partie.

navigate to this website

Related News

binära optioner omx Comments are closed

see © 2015 Argument+ | All rights reserved.